ПРЕПАРАТИ

Веноверт в тубі

Веноверт в тубі

Склад: екстракт живокосту, есцин, карбопол, пропіленгліколь, ніпагін, ніпазол, гідроксид натрію, віддушка, вода очищена.

Рекомендації щодо застосування: зовнішньо для догляду за шкірою як профілактичний та допоміжний засіб при явищах венозного застою, сприяє підвищенню тонусу венозних судин, зміцненню стінок капілярів і вен.

Спосіб застосування: невелику кількість крем-гелю наносять тонким шаром на заздалегідь очищену проблемну ділянку шкіри та злегка втирають.

Застереження при застосуванні: індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту, вагітність, період лактації, ниркова недостатність.

Рекомендований термін застосування: 4-6 тижнів, в подальшому термін застосування узгоджується з лікарем.

Форма випуску: 25 г в тубі, в упаковці.

Зберігання: в сухому, захищеному від світла та закритих джерел тепла, в недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%.

Термін придатності: 24 місяці.

Висновок держ. сан.-епід. експертизи МОЗ України № 05.03.02-04/126076 від 18.12.2012 р. 

42,74 грн.

Це цікаво знати!

Варикозне розширення вен - симптом одного з найпоширеніших захворювань сучасності - хронічної венозної недостатності.

Слово «варикоз» походить від латинських слів «varix, varicis» - здуття, так як цей стан характеризується наявністю розширених і звивистих вен на стопі, гомілці і стегні. Уражені вени набувають вигляду роздутих синюватих тяжів внаслідок збільшення діаметру просвіту судини, розладу функції венозних клапанів, порушення кровотоку і утворення локальних розширень.

Розвитку варикозного розширення вен сприяє малорухливий спосіб життя, надмірна вага, шкідливі звички, спадковість, гормональні порушення та інші фактори. На ранній стадії розширення вен може бути єдиним симптомом захворювання, проте по мірі його прогресування з'являються стомлюваність, відчуття важкості у ногах, розпирання, набряки, які зазвичай виникають ввечері, особливо після тривалого стояння, нічні судоми в литкових м'язах. При відсутності адекватного лікування існує значний ризик розвитку таких ускладнень як тромбоз вен і тромбофлебіт, а також трофічні розлади, частіше локалізовані на внутрішній поверхні нижньої третини гомілки, а потім і трофічна виразка, яка погано піддається лікуванню.

У зв'язку з цим вкрай важливо приділяти увагу профілактиці венозної недостатності, а також, щоб не допустити прогресування вже почавшогося захворювання, необхідно уважно стежити за станом здоров'я ніг.

Першими тривожними ознаками хвороби можуть бути швидка стомлюваність ніг, помірно розширені вени, помітні крізь шкіру, нічні судоми. На цій ранній стадії подальше варикозне розширення вен можна значно сповільнити простими профілактичними процедурами, а також за допомогою препаратів, що нормалізують кровообіг у змінених венах. Крем-гель судинний Венофіт, до складу якого входять густий екстракт каштана кінського та екстракт живокосту, сприятливо діє при запальних явищах і варикозному розширенні венозних судин, сприяє зміцненню стінок судин, підвищенню їх тонусу та усуненню венозного застою; полегшує неприємні відчуття (біль, втому і відчуття важкості в ногах) після фізичних навантажень, сприяє запобіганню нічних судом та усуненню забиттів і гематом.

Найбільш відомим народним засобом для боротьби з варикозним розширенням вен є кінський каштан, дія якого пов'язана з наявністю в ньому біологічно активних речовин - есцину та ескуліну.

Есцин зміцнює стінки капілярів та вен, зменшує їх проникність, покращує реологічні властивості крові, зменшуючи її в'язкість, нормалізує венозний відтік, протидіє виникненню стазу в капілярах, знижує місцевий набряк, сприятливо впливає на трофіку тканин, має протизапальну дію. Ескулін посилює антитромботичну активність сироватки, збільшуючи кількість антитромбіну в системі судин, що вкрай важливо для профілактики тромбозів. Екстракт кінського каштана сприяє підвищенню тонусу венозних судин, прискоренню кровотоку та усуненню застійних явищ в кровоносних судинах, покращує мікроциркуляцію.

Найціннішими видами дії живокосту є ранозагоювальна і протизапальна, що обумовлюють здатність активізувати загоєння тканин. Найважливішою сполукою, що визначає фармакологічні властивості живокосту, є алантоїн - природний стимулятор росту кісткової, суглобової і м'язової тканин. Живокіст сприяє зменшенню набряклості, болю, усуненню перевтоми, м'язових судом і забиттів.

Венофіт - натуральний засіб для боротьби з варикозом!