Гіпертоклін - візьми тиск під контроль!

Артеріальна гіпертонія (підвищений артеріальний тиск) — одне з найпоширеніших хронічних захворювань сучасності, що зустрічається у ¼дорослого населення, при цьому в 50% випадків гіпертонія виявляється в осіб старше 65 років.

Класифікація артеріального тиску

категорія

систоличний

діастоличний

оптимальний тиск

<120

<80

нормальний тиск

<130

<85

гранічно допустима норма

130-139

85-89

гіпертонія 1 стадії

140-159

90-99

гіпертонія 2 стадії

160-179

100-109

гіпертонія 3 стадії

>=180

>=110

Прояви хвороби

Шум у вухах, головний біль, внутрішнє напруження, зниження працездатності, погіршення пам'яті, відчуття тривоги і інші ознаки, що супроводжують гіпертонію, багато в чому схожі на звичайну перевтому і після відпочинку нерідко проходять.

У чому небезпека

Артеріальна гіпертонія є головною причиною таких захворювань, як ішемічна хвороба серця, інсульт, серцева та ниркова недостатність, атеросклероз. Саме через них переривається життя кожної другої людини. Великою помилкою є думка, що не потрібно активно лікувати "м'яку" гіпертонію. За офіційними даними, цією формою захворювання, коли тиск підвищується до 160/100 мм рт. cт., страждає більшість пацієнтів. При цьому у них виявляється найбільша кількість серцево-судинних ускладнень.

Як боротися

Гіпертонічну хворобу неможливо вилікувати назавжди. Однак її можна контролювати. Правильно підібране лікування і здоровий спосіб життя, а саме обмежене споживання солі, алкоголю, жирів, відмова від куріння, прогулянки перед сном і регулярні фізичні навантаження, допоможуть зберегти хороше самопочуття і працездатність на довгі роки.

В даний час традиційна медицина широко користується досвідом народної медицини. Використання препаратів з рослинної сировини при артеріальній гіпертонії займає все більш значуще місце як допоміжний метод, а в деяких випадках, при початкових проявах хвороби, є основним. Особливо важливо, що рослинні препарати сумісні з сучасними лікарськими засобами і здатні посилювати їх терапевтичний ефект. Однак на успіх при лікуванні пацієнтів з важкими формами гіпертонічної хвороби з використанням тільки трав, без синтетичних препаратів, розраховувати не доводиться.

Різні комбінації рослин століттями використовувалися цілителями при захворюваннях серця, судин та сечовидільної системи.

ТОВ «Фармацевтична фірма «Вертекс» спільно з ТОВ « Дослідний завод»ГНЦЛС» розробили препарат ГІПЕРТОКЛІН. До складу ГІПЕРТОКЛІНA входять рослини, які добре зарекомендували себе: глід, бузина, гречка, вовкониг, м'ята, ортосифон, пустирник, троянда, гадючник, шоломниця, м’яточник. Їх дія на організм пов'язана з біологічно активними речовинами, що містяться в них, і які мають заспокійливу, спазмолітичну, коронаророзширюючу, нейролептичну, сечогінну, протизапальну, знеболюючу, капілляроукріплюючу, гіпотензивну, антиаритмічну, покращуючу кровообіг, нормалізуючу артеріальний тиск, антисклеротичну дію.

Дієтична добавка ГІПЕРТОКЛІН реалізується через аптечну мережу по всій території Україні.