Лікарям


Найменування продукції, дата та місце проведення досліджень Ціль дослідження та результати
Добавка дієтична «Сік редьки з медом «Цілюща редька» 2004 р., м. Харків, Національний фармацевтичний університет, Клінічна база Державної служби лікарських препаратів та засобів медичного призначення, Кафедра клінічної фармакології з фармацевтичною опікою під керівництвом доктора медичних наук, професора Зупанця Ігора Альбертовича.

Ціль: оцінка клінічної ефективності та переносимості у хворих з хронічними неспецифічними захворюваннями легень (хронічним обструктивним бронхітом різної етіології, інфекційно-алергічною бронхіальною астмою).


Результати: Добавка дієтична «Сік редьки з медом «Цілюща редька» добре переноситься хворими в комплексній терапії, не викликає патологічних змін клініко-лабораторних показників; в комплексній терапії неспецифічних запальних захворювань бронхо-легеневої системи проявляє відхаркувальну та муколітичну дію. Клінічний ефект відзначений у хворих з хронічним обструктивним бронхітом та інфекційно-алергічною бронхіальною астмою. На підставі результатів клінічних випробувань Добавку дієтичну «Сік редьки з медом «Цілюща редька»можна рекомендувати до широкого застосування.

Добавка дієтична «Таблетки для розсмоктування «Хлорофілін» 2007-2008 р., м. Харків, Національний фармацевтичний університет, Клінічна база Державної служби лікарських препаратів та засобів медичного призначення, Кафедра клінічної фармакології з фармацевтичною опікою під керівництвом доктора медичних наук, професора Зупанця Ігора Альбертовича..

Ціль: вивчення переносимості та профілактичної дії Добавки дієтичної «Таблетки для розсмоктування «Хлорофілін» для її впровадження в якості профілактичного засобу при захворюваннях верхніх дихальних шляхів (тонзиліт, фарингіт, ларингіт), імунодефіциті, при комплексному лікуванні астенічних станів.


Результати: добре переноситься, не надаючи негативного впливу на показники клініко-лабораторного та інструментального обстеження; сприяє підвищенню неспецифічних захисних сил організму, зниженню стомлюваності та підвищенню працездатності, що дозволяє рекомендувати даний продукт як профілактичний засіб при сезонних простудних епідеміях, а також як загальнозміцнюючий засіб.

Добавка дієтична «Таблетки з екстрактом листя евкаліпту «Евкаван» 2008 р., м. Харків, Харківська медична академія післядипломної освіти.

Ціль: вивчення ефективності та переносимості добавки дієтичної «Евкаван» при хронічному гастроентериті.


Результати: добавка дієтична «Евкаван» рекомендована для застосування в комплексній терапії хронічного гастроентериту. Включення в схему добавки дієтичної «Евкаван» сприяє регресії основних клінічних проявів і біохімічних синдромів при цій патології. Добавка дієтична «Евкаван» в дозі по 1 таблетці 3 рази на добу не надає побічних впливів на функцію серця, печінки і нирок. Добавка дієтична «Евкаван» добре переноситься пацієнтами і не викликає небажаних явищ. Отримані результати дозволяють рекомендувати Добавку дієтичну «Евкаван» для комплексного лікування хронічного гастроентериту, з метою профілактики ентеробіозі і гельмінтних інвазій.Результати: добавка дієтична «Евкаван» рекомендована для застосування в комплексній терапії хронічного гастроентериту. Включення в схему добавки дієтичної «Евкаван» сприяє регресії основних клінічних проявів і біохімічних синдромів при цій патології. Добавка дієтична «Евкаван» в дозі по 1 таблетці 3 рази на добу не надає побічних впливів на функцію серця, печінки і нирок. Добавка дієтична «Евкаван» добре переноситься пацієнтами і не викликає небажаних явищ. Отримані результати дозволяють рекомендувати Добавку дієтичну «Евкаван» для комплексного лікування хронічного гастроентериту, з метою профілактики ентеробіозі і гельмінтних інвазій.

Косметичний крем-бальзам «Хлорофіліпт з живокостом» 2008 р., м.Харків, Національний фармацевтичний університет, Проблемна лабораторія морфофункціональнихдосліджень.

Ціль: вивчення специфічної активності косметичного крему-бальзаму «Хлорофіліпт з живокостом».


Результати: має помірну протизапальну активність і не поступається за активністю бальзаму «Рятувальник», може бути рекомендований для місцевого застосування як протизапальний засіб. Має помірну судинноукріплюваючу дію. Володіє ранозагоювальною активністю і може застосовуватися за призначенням в якості репаративного і профілактичного засоба при сонячних опіках і дерматитах.

Добавка дієтична «Аденол» 2008 р., м. Харків, Харківська медична академія післядипломної освіти. Ціль: вивчення ефективності та переносимості добавки дієтичної «Аденол».
Результати: добавка дієтична «Аденол» є ефективним засобом у комплексній терапії уражень передміхурової залози, не має побічних впливів на функцію серця, печінки і нирок; добре переноситься пацієнтами і не викликає небажаних явищ; рекомендується для комплексного лікування уражень передміхурової залози, підтримки стану передміхурової залози , захисту її від запальних процесів.
Профілактичний засіб «Стоматоклін» 2009 р., м. Харків, Міська поліклініка № 6, стоматологічне відділення № 2

Ціль: перевірити дію профілактичного засобу «Стоматоклін» - комбінований фітопрепарат для місцевого застосування в стоматології.


Результати: Профілактичний засіб «Стоматоклін» є ефективним допоміжним засобом в комплексній терапії запальних захворювань порожнини рота (афтозний стоматит, пародонтоз, виразково-некротичний гінгівостоматит), пародонту після видалення зубних відкладень і вискоблювань патологічних ясенних кишень, а також засобом профілактики ускладнень після видалення зубів і імплантації штучних зубних коренів. Профілактичний засіб «Стоматоклін» добре переноситься пацієнтами і не викликає небажаних явищ. Отримані результати дозволяють рекомендувати Профілактичний засіб «Стоматоклін» як допоміжний засіб, який застосовується в комплексній терапії запальних захворювань порожнини рота.

Дієтичнадобавка «Таблетки з екстрактом капусти брокколі» 2008 р. Захищена кандидатська дисертація на тему: «Фармакогностічне дослідження капусти брокколі та розробка лікарських засобів на її основі».
Дієтична добавка «Имунозахист. Сухий екстракт коріння ехінацеї» 2009 р. Захищена кандидатська дисертація на тему: «Фармакогностічне вивчення Echinacea pallida».Захищена кандидатська дисертація на тему: «Фармакогностічне вивчення Echinacea pallida».