Контроль якості рослинної сировини у виробництві фіточаїв

    Практично будь-яка рослина - це джерело цілого комплексу корисних речовин. Неналежний контроль якості сировини і готової продукції при виробництві БАДів призводить до того, що на ринку з'являється значна кількість продукції з сумнівною якістю. Проведення контролю якості нашої продукції здійснюється в сертифікованій лабораторії ТОВ «Дослідний завод«ГНЦЛС». Розробка і випуск продукції здійснюється спільно з фармацевтичною фірмою «Вертекс». Чаї, що випускаються на нашому підприємстві, являють собою фруктово-трав'яні або трав'яні суміші. Кожен фітозбір має профілактичну спрямованість, відображену в самій назві. Ми закуповуємо сировину не тільки в нашій країні, але в дальньому та ближньому зарубіжжі.

    Уся сировина, що купується для виробництва чаїв, має сертифікати, протоколи випробувань або інші документи, що підтверджують її якість. У сертифікаті виробника має бути вказано час і місце збору сировини, фаза вегетації рослини, опис зовнішніх ознак, кількісні показники. Для підтвердження якості сировини, що надходить, ми виробляємо вхідний контроль рослинної сировини. Найважливішим показником автентичності та чистоти сировини є зовнішні ознаки. Сировина має відповідати своєму найменуванню, якщо в сертифікаті виробника заявлено, що це лист, квіти, або плоди, то % вмісту інших частин рослин не повинен перевищувати 3-5%. Для ідентифікації сировини визначаємо характерні для кожної рослини органолептичні показники. Найважливішим методом визначення автентичності лікарської сировини є мікроскопія.

    Наприклад, для кореня аїру (рис. 1) характерні округлі, овальні клітини, заповнені крохмалем.

А

Б

Основна тканина кореневища представлена аеренхімою, пухкою, з великими міжклітинниками (рис. 1Б). Провідна система колатерального типу (рис.1). У центральному циліндрі провідні пучки сконцентровані близько ендодерми.

   У кореня марени (рис. 2) пробка складається з декількох шарів прямокутних клітин з дуже тонкими оболонками. Зовнішні шари клітин пробки відшаровуються. Серцевинні промені не виражені. Кора складається з тонкостінних елементів, переважають клітини луб'яної паренхіми, розташовані радіальними рядами (рис. 2А).

А

Б

Клітини деревної паренхіми розташовані радіально, їх оболонки потовщені, одерев'янівші. Центральна частина кореневища зайнята серцевиною, що складається з великих овальних клітин з потовщеними оболонками, пронизаними овальними порами (рис. 2 Б). У клітинах серцевини зустрічаються рафіди оксалату кальцію.

    Епідерміс листка звіробою (рис. 3) складається із звивистих клітин. Продихи зустрічаються тільки на нижній стороні, оточені 4-5 клітинами. У мезофиллі по всій листовій пластинці помітні великі округлі вмістилища двох типів: безбарвні, що просвічують, і забарвлені, з пігментом буро-фіолетового кольору (рис. 3 Б).

    Таким чином, за допомогою мікроскопії можна визначити діагностичні ознаки анатомічної будови рослини і підтвердити або спростувати видову приналежність тієї чи іншої рослини.

А

Б

Для кожної рослини передбачено визначення кількісних показників масової частки вологи, загальної золи, а також вміст у сировині органічних, мінеральних домішок. Сировина не повинна містити частини інших отруйних рослин. Також ми перевіряємо сировину на зараженість шкідниками комор. Додатково проводяться кількісні показники (вміст флавоноїдів, поліфенолів, ефірної олії, гідроксикоричних кислот, дубильних речовин).

   За вмістом токсичних елементів, пестицидів і радіонуклідів сировина повинна відповідати медико-біологічним вимогам і санітарним нормам. Для рослинної сировини, яка входить до складу чаїв, показані тестування з вмістом токсичних елементів, важких металів, пестицидів, радіонуклідів. Якість та безпека біологічно активних добавок до їжі визначаються відповідністю гігієнічним нормативам, встановленим у нормативній документації (ГОСТ 23338, 26669, 26670).

   Таким чином, ми вдосконалюємо контроль за продукцією, що випускається, використовуючи існуючі методики для видів рослин, включених до ДФУ, Європейської фармакопеї, а також розробляємо нові методики контролю якості на нефармакопейні види рослин.